Ekipe kluba
SENIORI
MLAĐI PIONIRI
PIONIRI
KADETI
JUNIORI
OMLADINCI
KADETKINJE
JUNIORKE
IGRAČI KLUBA
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT

VESTI


1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10
:: UPIS U ŠKOLU KOŠARKE!02.09.2011
KK EUROBASKET vrši upis u školu košarke za dečake i devojčice u sledećim salama i terminima:

OŠ SONJA MARINKOVIĆ, Utorak i Četvrtak od 19.00-20.00 i Subota od 11.00-12.00.

OŠ KRALJ ALEKSANDAR I, Ponedeljak od 19.00-20.00, Petak od 18.00-19.00 i Nedelja od 13-14.




:: PRIJAVA ZA TAKMIČENJE31.08.2011
KK EUROBASKET JE PRIJAVIO ZA TAKMIČENJE SLEDEĆE SELEKCIJE:

I TIM - DRUGA SRPSKA LIGA
OMLADINCI - REGIONALNA LIGA
KADET1 (95) - KVALIFIKACIJE ZA KVALITETNU LIGU SRBIJE
KADET2 (96) - KVALIFIKACIJE ZA KVALITETNU LIGU SRBIJE
PIONIRI (97/98) - KVALIFIKACIJE ZA KVALITETNU LIGU SRBIJE
MLAĐI PIONIRI (99/2000) - KVALIFIKACIJE ZA KVALITETNU LIGU SRBIJE


:: Najava kola!03.03.2011
1. Seniori, KK EUROBASKET-KK Zvezdara Crony, ponedeljak u 14.00h
Hala Vizura sport, Cara Dušana 105, Zemun

2. Omladinci, OKK Beostar-KK EUROBASKET, subota u 16.20h
Balon Clasic

3. Juniori, KK EUROBASKET-KK Vračar, sreda u 21.15h
OS Kralj A.I, Aleksinačkih rudara 2, NBGD

4. Kadeti1, KK EUROBASKET-KK Zvezdara M.I., subota u 16.15h
OS Kralj A.I, Aleksinačkih rudara 2, NBGD

5. Kadeti2, KK EUROBASKET-KK As basket2, nedelja u 14.20h
OS Kralj A.I, Aleksinačkih rudara 2, NBGD

6. Pioniri, KK Mladost-KK EUROBASKET, subota u 14.30h
Zmaj

7. Ml.pioniri, KK EUROBASKET-KK Medžik, petak 04.03.u 18.50h
OS Kralj A.I, Aleksinačkih rudara 2, NBGD

8. Ml.pioniri, KK Kneževac-KK EUROBASKET, ponedeljak u 19.45h
OS 14.oktobar

9. Kadetkinje, KK EUROBASKET-KK Karaburma, subota u 14.50h
OS Kralj A.I, Aleksinačkih rudara 2, NBGD


:: Najava kola: 19.,20. i 23.02.2011.!17.02.2011
1. Seniori, KK EUROBASKET-KK Zvezdara M.I., subota u 14.20h
Hala Vizura sport, Cara Dušana 105, Zemun

2. Omladinci, KK Stari DIF-KK EUROBASKET, 23.02., sreda u 21.15h, SC Olimp, Zvezdara

3. Juniori, KK EUROBASKET-KK Cerak2, nedelja u 14.15h
OS Kralj A.I, Aleksinačkih rudara 2, NBGD

4. Kadeti1, KK EUROBASKET-KK Astra, subota u 16.15h
OS Kralj A.I, Aleksinačkih rudara 2, NBGD

5. Kadeti2, KK EUROBASKET-KK Zemun2, nedelja u 12.45h
OS Kralj A.I, Aleksinačkih rudara 2, NBGD

6. Pioniri, KK Vizura shark2-KK EUROBASKET, nedelja u 15.00h
Hala Vizura sport, Cara Dušana 105, Zemun

7. Ml.pioniri, KK EUROBASKET-KK Kotež4, subota u 13.45h
OS Kralj A.I, Aleksinačkih rudara 2, NBGD

8. Kadetkinje, KK EUROBASKET-KK Girl basket, subota u 14.45h
OS Kralj A.I, Aleksinačkih rudara 2, NBGD


:: Najava sledeceg kola!10.02.2011
1. Seniori, KK Mladenovac-KK EUROBASKET, subota u 17.15h
sportska Hala u Mladenovcu

2. Omladinci, KK EUROBASKET-KK Astra, 16.02., sreda u 21.15h
OS Kralj A.I

3. Juniori, KK Ras-KK EUROBASKET, nedelja u 16.15h
OS Ujedinjene nacije

4. Kadeti1, KK EUROBASKET-KK Flash2, subota u 15.45h
OS Kralj A.I

5. Kadeti2, KK EUROBASKET-KK Mondobasket, nedelja u 12.45h
OS Kralj A.I

6. Pioniri, KK Div basket3-KK EUROBASKET, nedelja u 14.00h
OS Borislav pekic

7. Ml.pioniri, KK Zmaj-KK EUROBASKET, subota u 12.30h
OS J.J.Zmaj

8. Kadetkinje su slobodne


:: Vikend!10.12.2010
Seniori, KK Mladost-KK Eurobasket, subota 11.12., u 14.20h
Hala Pinki

Kadet95, KK Eurobasket-KK Borca, nedelja 12.12., u 14.15h
OŠ Kralj A.I

Kadeti96, KK Eurobasket-KK Viva basket, nedelja 12.12., u 12.45h
OŠ Kralj A.I

Pioniri, KK Viva basket-KK Eurobasket,subota 11.12., u 15.15h
OŠ Jovan Ducic


:: Sledece kolo!02.12.2010
Seniori, KK Eurobasket-KK Vračar, subota 04.12., u 12.00h
Hala Vizura sport, Zemun

Omladinci, KK Kasta-KK Eurobasket, sreda 08.12., u 20.20h
OŠ Ratko Mitrović

Juniori, KK Eurobasket-KK Beostar, nedelja 05.12., u 14.15h
OŠ Kralj A.I

Kadet95, KK Astra-KK Eurobasket, nedelja 05.12., u 12.20h
Filozofski fakultet

Kadeti96, KK Zemun-KK Eurobasket, nedelja 05.12., u 14.00h
OŠ Sava Šumanović, Altina

Pioniri, KK Eurobasket-KK Vizura shark,nedelja 05.12., u 12.45h
OŠ Kralj A.I

Kadetkinje,KK Karaburma-KK Eurobasket,subota 04.12.,u 14.30h
Filozofski fakultet


:: I tim!24.11.2010
Seniori zauzimaju drugu poziciju u II Muskoj ligi-centar, sa ubedljivo najmanje primljenih poena.


:: Kadeti!24.11.2010
Decaci rodjeni 1995.god. su se plasirali u drugu ligu i na tome im cestitamo.


:: UPIS JE U TOKU!11.11.2010
Upis u školu košarke je u toku. Upisujemo dečake i devojčice.
Treniramo u više sala na teritoriji Zemuna i N.Beograda.

1.OŠ Sonja Marinković, Alaska, trener Marko 063/838-9662
2.OŠ Lazara Savatić, Kej oslobođenja 27,trener Ivana 064/484-3486
3.OŠ Kralj Aleksandar I, Aleksinačkih rudara 22, trener Saša 062/823-3635


1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

Prezentacije ostalih klubova












Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Udruženje Košarkaških Sudija Beograda (UKSB)
Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.